Wiersze Lodu i Ognia Marek Kaczkowski | Spotkanie i koncert dla fanów „Gry o Tron”

Tomik wierszy
inspirowany "Grą o Tron"
oraz sagą G.R.R. Martina


Poetry is coming
Kup tomikKup tomik
z autografem autora

Spotkanie i koncert dla fanów „Gry o Tron”

26-04-2019

Wraz z wydawnictwem Anagram oraz Służewskim Domem Kultury zapraszamy fanów twórczości G.R.R. Martina na wyjątkowe wydarzenie: mini-koncert utworów inspirowanych „Grą o Tron” połączony z promocją „Wierszy Lodu i Ognia”.

Podczas spotkania autor opowie o fascynacji „Grą o Tron” i o tym jak doszło do powstania wierszy. Dodatkowo będzie można porozmawiać z autorem oraz wysłuchać wierszy w interpretacji aktora Rocha Siemianowskiego, znanego zarówno fanom fantastyki (z licznych audiobooków do książek) jak i szerszym fanom z ról telewizyjnych.

Spotkanie uświetni mini-koncert muzyczny, w czasie którego usłyszymy 10 utworów związanych z Grą o Tron i tomikiem wierszy. Będą to piosenki stworzone do tekstów Marka Kaczkowskiego przez dwóch bardów – Szymona Podwina i Marcina Gąbkę. Marcin Gąbka jest twórcą i wykonawcą piosenek autorskich z nurtu poezji śpiewanej, a prywatnie wielki fanem „Gry o Tron”. Szymon Podwin to wykonawca piosenek autorskich oraz własnych kompozycji do wierszy innych poetów. Twórca Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego.

Powrót do aktualności
Patroni:
Wydawca: Księgarnia Internetowa Wydawnictwa Anagram